Back to top

H Inspiring new ideas e 0 l o
l . 0
Welcome to our Creative Collective. Reinvent your brand Collective Building Reinvent your brand big concepts
with authentic design
and development

Уште ми фалишфалиш

Онлајн емисија со Александар и Дац

“Ѓавол да те земе”

Снимање и промоција на спотот

Нашите проекти

Најдобрите дизајни од нашиот креативен тим

За нас

1.
НАША ФИЛОЗОФИЈА

УРИВАЈ ГРАНИЦИ

Секојдневно се водиме со максимата дека нема нерешливи задачи, половично изработени проекти или тешки предизвици.Секој следен проект со задоволство ја поместуваме границата на креативност и посветеност.

4.
НАШИОТ БЕЛЕГ

ЗНАК НА ПРЕПОЗНАТЛИВОСТ

Нашиот тим ќе се погрижи вашата рекламна кампања или настан видно да “отскокнува” од останатите. Ги рушиме границите на креативност и секогаш сме во “лов” по нова оригинална идеја која го носи знакот на препознатливост.

2.
НАШ ФОКУС

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

Секогаш сме во дослух со желбите и очекувањата на нашите клиенти. Тие сигурно можат да се потпрат на нас и да очекуваат – погодок во целта. Армијата на задоволни клиенти го шират добриот глас за нас.

5.
НАШАТА УСЛУГА

БРЗА И КВАЛИТЕТНА УСЛУГА

Имаме искусни индивидуалци од секоја бранша кои брзо и квалитетно партиципираат со свеќи идеи и предлози, а потоа нашиот креативен колегиум во рекорно време излегува со квалитетен производ. Клиентите во своите тестемонијали говорат за нас.

3.
НАША ЗАДАЧА

ИСПОРАЧАЈ КВАЛИТЕТ

Додека идејата не е избрусена финално, таа не го напушта нашиот “инкубатор”. Не правиме компромиси и секогаш испорачуваме врвен квалитет во нашите услуги како примарна задача.

6.

НАШИОТ ТИМ

ЛОЈАЛЕН И ПОСВЕТЕН ТИМ

Креативноста нема тајминг и работно време. Најдобрите идеи се раѓаат во “ситните” часови или вон работното време. Нашиот тим од фриленсери деноноќно разменува идеи и постојано Ве апдејтираме со нашиот “инкубатор на проекти”.

COPYRIGHT & МАРКЕТИНГ

 • креативни идеи
 • оригинални концепти
 • водење на маркетинг кампањи

ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

 • дизајн и графичка креатива
 • брендинг
 • изработка на логоа
 • подготовка на press и print материјали
 • креирање ликови и маскоти

BTL & ФОТОГРАФИЈА

 • идеја, декоратива и организација на настани
 • студиска фотографија
 • фотографирање на настани

АУДИО ПРОДУКЦИЈА

 • радио реклами и џинглови
 • музика и звучни ефекти за ТВ реклами
 • снимање на оф тонови и ТВ звучни адаптации
 • авторска музика за сонгови
 • ТВ и радио реклами со пеење

КАТАЛОГ НА ГЛАСОВИ

 • машки вокали
 • женски вокали
 • детски вокали
 • вокали за пеење

ВИДЕО ПРОДУКЦИЈА

 • изработка на ТВ реклами
 • 2D и 3D анимација
 • infographic и промо видео презентации
 • корпоративни видеа
 • Анимирани видеа

Pricing plans

76 $
 • Premium
 • We think ahead
  • Mobile-Optimized
  • Free Custom Domain
  • Best Hosting
  • Outstanding Support
  • Mobile-Optimized
83 $
 • Gold
 • We think ahead
  • Mobile-Optimized
  • Free Custom Domain
  • Best Hosting
  • Outstanding Support
  • Mobile-Optimized
42 $
 • Basic
 • We think ahead
  • Mobile-Optimized
  • Free Custom Domain
  • Best Hosting
  • Outstanding Support
  • Mobile-Optimized

Нашиот тим

Сите креативци на едно место

1300+

испиени кафиња

20000+

работни часови

84

проекти

Testimonials

testimonials quote pattern

Eos ei nisl graecis. vix aperiri consequat an. Eius lorem tincidunt vix at, velpe rtinax sensibus id, error epicurei mea et. Alienum phaedrum torquatos neceu detr periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis hinc partei.

Arian Woodes
Designer

Alienum phaedrum torquatos nec eu, detr periculis ex, nihil expetendis in mei tei an pericula euripidis hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis vix aperiricon sequat an. Eius lorem tincidunt vix at, vel pertinax sensibus id, error epicure.

George Harold
Developer
d
Follow us